Uszanowanko!

Czyli o sobie słów kilka...
MattC
Posty: 9
Rejestracja: 11 lis 2020, o 16:36

Uszanowanko!

Post autor: MattC »

Witam wszystkich panów z GRH i fanów grupy. Na początku szacuneczek i uznanie za podjęcie się takiego niełatwego tematu.

Mam nadzieję, że jeszcze działacie albo macie w planach jakieś ciekawe sesje zdjęciowe i projekty? Czy coś się dzieje u nas w Polsce w temacie imprez militarno-historycznych???

Sam jestem kolekcjonerem ekwipunku i umundurowania amerykańskiego z okresu II wojny i Wietnamu, posiadam w kolekcji także oryginalne eksponaty spadochroniarzy.

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad przyłączeniem się do GRH, ale miałem obawy czy obecnie jakieś jeszcze działają aktywnie u nas w kraju? Może bardziej zorientowani koledzy mi coś więcej powiedzą?

Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Sergeant | Pathfinder
Sergeant | Pathfinder
Posty: 3660
Rejestracja: 28 sty 2011, o 19:37
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:

Re: Uszanowanko!

Post autor: Krzysiek »

Cześć!

Staramy się działać w miarę aktywnie (przynajmniej to jedno spotkanie w terenie na miesiąc) pomimo sytuacji w jakiej wszyscy się znaleźliśmy.
Obostrzenia, te nowe i stare, widmo narodowej kwarantanny na pewno nie wpływają na działalność rekonstrukcyjną pozytywnie chyba, że byśmy
zaczęli fotografować wszystkie "nasze" graty i wrzucać do sieci w ramach porad kolekcjonerskich ;)

Same imprezy też się raczej i nie powinny odbywać więc ten rok śmiało można powiedzieć, że w sensie czysto rekonstrukcyjnym będzie niewątpliwie należał do tych straconych.

Sam Cię oczywiście zachęcam do połączenia pasji kolekcjonerskiej z rekonstrukcyjną i rozpoczęcia tej drugiej. Przynajmniej dla mnie jest to
znacznie większa frajda niż tylko patrzenie na to wszystko przez szybkę gablotki ;)
GRH FIVE-O-DEUCE (502nd PIR 101st Airborne)
https://502-101airborne.pl


"Im głupszy dowódca, tym trudniejsze zadania mu powierzają."

Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek
Corporal | Pathfinder
Corporal | Pathfinder
Posty: 459
Rejestracja: 16 maja 2014, o 16:25
Lokalizacja: Prawilny Mokotów
Kontaktowanie:

Re: Uszanowanko!

Post autor: Maciek »

Czołem

Tak jak już Krzysiek napisał tegoroczny sezon jest niestety stracony, nie mniej nie przeszkadza nam to w działaniach wewnątrz naszej grupy, które są tak naprawdę dla nas najbardziej kluczowe. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieje, że nadchodzący rok przyniesie nam upragnioną normalność i powrót imprez :)

Co do twojej kolekcji to i ja zachęcam Cię do rozszerzenia swojej pasji i spróbowania użycia części swoich zbiorów w polu :D
GRH FIVE-O-DEUCE (502nd PIR 101st Airborne)
https://502-101airborne.pl


"To mały człowiek dla ludzkości, bo faktycznie jest niewysoki"

Miszoł + Maciek + Wojtyś = ❤ Najlepsi Przyjaciele Forever ❤

Obrazek
MattC
Posty: 9
Rejestracja: 11 lis 2020, o 16:36

Re: Uszanowanko!

Post autor: MattC »

O! Jest życie w tej jednostce, to świetnie, bo na innym forum nie udało mi się nawet zarejestrować konta przez tamtejszego admina :roll: , no chyba że zrobił po miesiącach a ja nie zauważyłem maila w skrzynce :lol:

Cieszę się, że działacie aktywnie w miarę możliwości na obecne czasy, bo rzeczywiście nieciekawie się zrobiło chwilowo. Mam nadzieję, że to jak najszybciej minie i wszystko wróci do normy.
To ja może coś ciekawego pokażę na forum na dniach i zorientuję się gdzie i co ogarnia się pod kątem rekonstrukcji historycznej. Znalazłem już trochę sklepów, ale chyba tylko jeden, który oferuje spadochronowe modele hełmów. Znalazłem też repliki spadochronów. W zależności od tego gdzie odbywają się zjazdy/spotkania to przemyślę na poważnie temat zabawy historycznej, bo przyznam, że zawsze chciałem ruszyć się poza samo kolekcjonowanie. Ach i zapomniałem, jestem Mateusz i mieszkam w Rzeszowie, czyli do centrum mam kawałek drogi :) Ale tereny też są piękne pod rekonstrukcję.

Pozdrowienia dla wszystkich z jednostki i fanów, do usłyszenia.
MattC
Posty: 9
Rejestracja: 11 lis 2020, o 16:36

Re: Uszanowanko!

Post autor: MattC »

Na przywitanie załączam zdjęcie swojego magazynu LIFE ze sławnym spadochroniarzem :) Do usłyszenia w innych postach mam nadzieję.
Załączniki
DSC08020.jpg
DSC08020.jpg (444.33 KiB) Przejrzano 11330 razy
Szuder
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2017, o 19:29

Re: Uszanowanko!

Post autor: Szuder »

Hej!
Ja też rodzony Rzeszowiak, wysłałem wiadomość ;-)

Pozdr.
S.
Odpowiedz